MARKA ASİSTANI

 

YETERLİLİK

Sosyal medya dinamiklerine, mecraların (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Twitter) teknik yapılanmasına hâkim olmak. İçerik planlama araçlarını (Google trends, Google alerts mecra takibi) kullanmayı bilmek. Dijital markalaşma stratejileri geliştirmek ve uygulamak konularında deneyimli olmak.  

iş tanımı

Dijital marka danışmanına tüm işlerinde yardımcı olmak. Stratejiler geliştirmek ve uygulama aşamasını kontrol ve takip etmek. Tanıtım faaliyetleri yürütmek.

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ UZMANI

 

YETERLİLİK

Photoshop, vb görsel tasarım programlarına hâkim olmak. Sosyal medya dinamikleri, mecraların (Facebook, instagram, linkedin, Youtube, Twitter) teknik yapılanması hakkında deneyimli olmak. İçerik planlama araçlarını (Google trends, Google alerts,mecra takibi) kullanmayı bilmek. Yaratıcı içerik ve metin yazma konusunda yetenekli olmak.

iş tanımı

Dijital marka danışmanının stratejileri ile uyumlu içerik takvimi oluşturup, planlama çerçevesinde yayınlanacak görsel ve metinleri hazırlamak. Takvime uygun olarak paylaşımları yapmak ve süreci takip etmek. Hesapların gelişim metriklerini okuyup yorumlamak.

CANLI YAYIN ORGANİZASYON SORUMLUSU

 

YETERLİLİK

Anne, çocuk, eğitim, kitap, çocuk gelişimi, çocuk psikolojisi alanlarında yayın yapan instagram ve youtube hesapları hakkında fikir sahibi olmak. Mecraların canlı yayın yapma ve kayıt alma özelliklerine hâkim olmak.

iş tanımı

Hesabı geliştirmek üzere planlanacak canlı yayın konukları hakkında öneride bulunmak ve konuğun davet edilmesinden canlı yayına alınmasına kadar olan süreci büyük bir titizlikle takip etmek.

BAŞVURU FORMU