Bize ulaşmak son derece kolay

Hızlıca mesaj göndermek için aşağıdaki formu doldurabilir; daha ayrıntılı bir gönderi için bilgi@enikonukitap.com adresini kullanabilirsiniz.

Okuyarak değerlendirmeye tâbi tutulmasını istediğiniz kitaplar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitaba ulaşabilmemiz için bize ismini, yazarını, yayınevini bildirebileceğiniz gibi, kargo ile kitabın kendisini de gönderebilirsiniz.

Değerlendirme Kurulu'nda yer almak istiyorsanız bize mesaj yazabilirsiniz.

Değerlendirme Kurulumuz, gönüllü olarak bu işe emek sarf eden kişilerden oluşmaktadır. Eğer siz de aramıza katılmak isterseniz, bize mesaj atın, görüşelim. Çocuklarımızın kitaplarla ilişkisini destekleyen, öncelikle pedagog ve psikologlar olmak üzere, gerek ebeveyn ve eğitimciler, gerekse bu konuda kendini sorumlu hisseden herkesi aramızda görmekten sevinç duyarız. Tıklayın

Bu projeyi takdir ediyor ve desteklemek istiyorum ancak vaktim yok, diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam vererek ya da dilediğiniz herhangi bir şekilde bizi desteklemek ve sürdürülebilirliğimize katkıda bulunmak isterseniz, aşağıdaki form aracılığıyla veya bilgi@enikonukitap.com adresi üzerinden bizimle bağlantı kurarsanız mutlu oluruz.

Her çeşit görüş, öneri ve eleştiriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Gözümüzden kaçanlar, farklı düşünceler veya yeni tavsiyeler, bir bütünün parçalarını birlikte tamamlamamızı mümkün hale getirecektir. Fikirlerinizi bize yazın. 

Kısa bir mesajınız mı var?