Bize ulaşmak son derece kolay

Hızlıca mesaj göndermek için aşağıdaki formu doldurabilir; daha ayrıntılı bir gönderi için bilgi@enikonukitap.com adresini kullanabilirsiniz.

Kitaba ulaşabilmemiz için bize ismini, yazarını, yayınevini bildirebileceğiniz gibi, kargo ile kitabın kendisini de gönderebilirsiniz.

Değerlendirme Kurulumuz, gönüllü olarak bu işe emek sarf eden kişilerden oluşmaktadır. Eğer siz de aramıza katılmak isterseniz, bize mesaj atın, görüşelim. Çocuklarımızın kitaplarla ilişkisini destekleyen, öncelikle pedagog ve psikologlar olmak üzere, gerek ebeveyn ve eğitimciler, gerekse bu konuda kendini sorumlu hisseden herkesi aramızda görmekten sevinç duyarız. Tıklayın

Reklam vererek ya da dilediğiniz herhangi bir şekilde bizi desteklemek ve sürdürülebilirliğimize katkıda bulunmak isterseniz, aşağıdaki form aracılığıyla veya bilgi@enikonukitap.com adresi üzerinden bizimle bağlantı kurarsanız mutlu oluruz.

Gözümüzden kaçanlar, farklı düşünceler veya yeni tavsiyeler, bir bütünün parçalarını birlikte tamamlamamızı mümkün hale getirecektir. Fikirlerinizi bize yazın. 

Kısa bir mesajınız mı var?